24 yıllık geçmişiyle 20 metrekare bir dükkanda faaliyete başlayan ve şu an tesettür giyim sektörüne yön veren zelmoda toptan eşarp, uygun fiyat ve kaliteli ürün düsturu ile faaliyet sürdürmektedir.

Zelmoda Markası Hakkında

Türkiye genelinde yüzlerce şubesi ile kıyafet, türban ve eşarp ürünleri satışı yapan markalara ait özel ürünleri en güncel ve en hesaplı şekliyle müşterilerine sunan zelmoda toptan eşarp; daha hızlı, kolay ve etkin biçimde ulaşılabilir olmak, üretim ve tasarımına imzasını attığı eşarp modellerini geniş kitlelere sunmak amacıyla zelmoda markasını hayata geçirmiştir.

Ana Hedefimiz

Ana hedefi müşteri memnuniyetinin yanı sıra; yılın en trend ve kaliteli tesettür giyim ve eşarp modellerini en uygun fiyata müşterilerine sunmak olan zelmoda ile kendi modanıza yön vermek  artık elinizde. Yapmanız gereken tek şey ürünlerimize göz atmak ya da bizimle irtibata geçmek.

Eşarp Tasarımı

Tasarım yaptırmak için Bursa ya da İstanbul şehrine gitmenize gerek yok. Pek çok tanınmış markaya özel tasarlayıp ürettiğimiz eşarp, şal ve yazma modelleri ile moda tutkunlarının beklentilerini tam anlamıyla karşılıyoruz. Desinatörlerimiz tarafından hazırlanan modeller çok tutulan ürünler arasına girmekte hiç zorlanmıyor ve satış rekorları kırıyor.

Toptan Satış

Konya ilinden Türkiye’ye toptan eşarptoptan şaltoptan bonetoptan kolluktoptan aksesuartoptan yazma ve toptan namazlık ile toptan tekstil ürünleri ve burada yazılmayan diğer ürünlerin satışını yapmaktayız. Ayrıca yurt dışına (tüm avrupa ülkeleri, rusya ve tüm arap ülkelerine) satışımız da bulunmaktadır. Yurt dışına yapılan satışlarda kullandığımız para birimi dolar cinsinden gerçekleştirilmekte ve satış yapılan tarihteki kur esas alınmaktadır.

Geniş ürün yelpazemiz ile her yaşa, her tarza ve her bütçeye hitap etmekteyiz. 

ZelModa’yı takip ederek moda dünyasının avantajlarını kaçırmadan, dilediğiniz zaman, mekan bağımsız olarak, siz de müşterilerinizin zarafetini uygun fiyatlarla taçlandırın! Ayrıcalıklı olmak herkesin hakkıdır ve en büyük gösteriş doğallıktır.

Satış Temsilciliği

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarına ve öğrencilere de toptan fiyatına perakende satış yaparak sosyal sorumlulukta üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz.

Zelmoda Toptan Eşarp Mağaza Resimleri


zelmoda toptan eşarpzelmoda toptan eşarp şal yazmakonya toptan eşarpkonya toptan şalkonya toptan yazmatoptan eşarptoptan şaltoptan yazmatoptan ipek eşarptoptan bonetoptan namazlıktoptan kolluktoptan tesettürtoptan tülbenttoptan oyalık yazmatoptan fiyatına perakende eşarptoptan fiyatına perakende ipek eşarptoptan fiyatına perakende şaltoptan fiyatına perakende yazmatoptan fiyatına perakende namazlıktoptan fiyatına perakende kolluktoptan fiyatına perakende ayaklıktoptan fiyatına perakende tesettür aksesuarlarızelmoda toptan eşarpzelmoda toptan şalzelmoda toptan yazmazelmoda toptan ipek eşarpzelmoda mağaza resimlerikonya zelmoda toptan eşarpkonya toptan eşarptoptan eşarp konyazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazmazelmoda toptan eşarp şal yazma

Başa dön