blank

Kanseri yenen kadınlar İslami Moda Festivali’nde podyuma çıkarak kendileri gibi hastalıkla mücadele eden kadınlara umut dağıttı! Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da düzenlenen İslami Moda Festivali’ne ilgi oldukça fazlaydı. Malezyalı tasarımcılar Calvin Thoo ve Salikin Sidek‘in tasarımlarıyla podyuma çıkan kadınlar kostümleriyle göz kamaştırdı. “Giving hope, Touching Hearts” adı verilen bu organizasyon, podyumda yürüyen kadınlar gibi diğer kanser hastalarının da bu hastalıkla savaşabileceğini ve her daim kendini iyi hissedip güzel görünebileceği anlatmak amacıyla düzenlendi.

blank

İslami Moda Festivali Malezya

blank

Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da düzenlenen İslami Moda Festivali’ne ilgi oldukça fazlaydı. Malezyalı tasarımcılar Calvin Thoo ve Salikin Sidek‘in tasarımlarıyla podyuma çıkan kadınlar kostümleriyle göz kamaştırdı.

blank

İslami Moda Festivali Malezya

blank

“Giving hope, Touching Hearts” adı verilen bu organizasyon, podyumda yürüyen kadınlar gibi diğer kanser hastalarının da bu hastalıkla savaşabileceğini ve her daim kendini iyi hissedip güzel görünebileceği anlatmak amacıyla düzenlendi.

blank