Temsilcimiz Olun, Para Kazanın

Kadınlarımızın yaklaşık %65’i türban takmakta ve satın aldıkları türban, şal ve bonelere yüksek paralar ödemektedir. Size evinizde otururken zelmoda.com’da satışını yaptığımız ürünlerin tanıtımını yaparak yüksek kazanç elde etme fırsatı sunuyoruz. Yapmanız gereken komşu ve tanıdıklarınıza sitemizi ve ürünlerimizi göstermek. Zaten sattığımız ürünler piyasanın çok altında bir rakama satıldığı için tanıtım yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Tanıtım yaptığınız kişilerin beğendikleri ürünlerin stok kodlarını not alıp sitemizden bu ürünlerin siparişlerini verdiğinizde işiniz tamamlanıyor. Tüm bunları yaparak aylık 9-18 Bin TL hatta daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki forma iletişim bilgilerinizi yazıp bize gönderin. En kısa zamanda size ulaşıp sistemi detaylı şekilde anlatacağız.

SATIŞ TEMSİLCİLİĞİ ÖN BAŞVURU FORMU

  SIK SORULAN SORULAR:

  Soru: Temsilci olmak için ücret ödeyecek miyim?
  Cevap: Satış Temsilcisi ya da üyelik için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Her iki pozisyonda tamamen ücretsizdir.

  Soru: Tanıtımını yaptığım ürünlerin fiyatlarını arkadaşlarım / komşularım görünüyor, ben nasıl para kazanacam?
  Cevap: Arkadaş, komşu, eş, dost ve tanıdıklarınıza ürünlerin tanıtımı yaparken göstereceğimiz site farklı bir sitedir. Temsilciliğiniz onaylandığında size adresini göndereceğimiz sitede kayıtlı ürünlerin fiyatları %40 daha fazla gösterilmiştir. Böylece ürünlerin gerçek fiyatlarını sadece siz bilebilirsiniz.

  Soru: Komşum ürünü beğendi, sipariş verdim ancak sonra almaktan vazgeçti, iade alıyor musunuz?
  Cevap: Sipariş verdiğiniz tüm ürünleri 15 gün içinde firmamıza iade hakkınız bulunmaktadır.

  Soru: Sipariş verirken ödeme nasıl yapılacak? Ben komşumdan parasını aldıktan sonra size ödeyebilir miyim?
  Cevap: Ürünlerimizin perakende satış fiyatları bile piyasada satılan ürünlerden en az %50 daha ucuzdur, bu nedenle maalesef vadeli satış gerçekleştiremiyoruz. Siparişini verdiğiniz ürünün ödemesini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ancak ürün beğenilmediğinde ya da başka bir nedenle ürünü satın alacak kişinin fikrini değiştirmesi halinde ürünü iade edebilir ve ödediğiniz ücreti herhangi bir kesinti olmadan geri alabilirsiniz.

  Soru: Sattığınız ürünler orjinal mi?
  Cevap: Sattığımız tüm ürünler orjinal, garantili ve faturalıdır.

  Soru: Örnek satış senaryosunu bana kısaca anlatır mısınız?
  Cevap: Komşunuz Ayşe hanım size misafirliğe geldi. Oturup çay içerken ona cep telefonunuzdan sitemizi açıp gösterdiniz. Ayşe hanımın bu yılın çok satan ürünlerinden medine ipeği şal çok hoşuna gitti. Piyasada daha yüksek fiyatlara satıldığını ve ürünün sitede fiyatının ucuz olduğunu görüp bu ürünü ve daha başka beğendiği diğer ürünleri almak istedi. Ayşe hanımın beğendiği ürünün stok kodunu not aldınız ve Ayşe hanım evine gittikten sonra zelmoda.com’a girip bu ürünün siparişini verdiniz. Ürün aynı gün kargoya verildi ve size gönderildi. Ürünü teslim aldıktan sonra (gönderilen kargo paketinin içinde ürün başka bir şeffaf poşette faturası ve garanti belgesi ile bulunmaktadır) Ayşe hanıma götürüp verdiniz ve faturada yazan tutarı ondan nakit olarak aldınız. Ürünün maliyeti size 250 TL’ye geldi ama fatura satış tutarı 350 TL. Siz Ayşe hanımdan aldığınız 350 TL’nin 250 TL’si ile maliyetinizi aldınız, kalan 100 TL ise size kâr olarak kaldı. Bu şekilde ayda 10 tane satış yapsanız bile 1000 TL para kazanırsınız. Ne kadar kolay değil mi 🙂

  Başa dön