Toptan Eşarp ve Toptan Şal Satış

Tesettür giyim sektörüne yön veren ZelModa.Com, özellikle toptan eşarp ve toptan şal satış konularında uygun fiyatları ve kaliteli ürünleri ile toptan ürün satışlarına devam etmektedir. Toptan eşarp şal satış denince ilk akla gelen firmalardan birisi olmaktan da ayrıca gurur duyuyoruz.

Sattığımız Ürünleri Nasıl Alıyoruz?

Satarken değil, alırken kazanılır düsturuna uyarak sattığımız ürünlerden markalı olanlarına (firmamız tarafından üretilmeyen diğer ürünler) doğrudan üreticisine giderek kıran kırana pazarlık ediyor ve adetli olarak satın alıp depomuza stokluyoruz. Piyasada satılandan çok daha ucuza mal ettiğimiz için bu satış fiyatlarımıza yansıyor ve haliyle piyasadan oldukça uygun fiyatlara ürünlerimizi satabiliyoruz ve toptan eşarp şal satış denince ilk akla gelen firmalar arasındayız.

Toptan Eşarp Stoğu Tutuyor Muyuz?

Evet, toptan sattığımız tüm ürünlerin stokları depolarımızda mevcut olup, yüksek adetli siparişlerinizi anında karşılayabiliyoruz.

Satın aldığımız ürünleri elden teslim alabilir miyiz?

Akabe Mahallesi, Gökgöz Sokak No:9/3, Karatay, Konya adresinde faaliyet gösteriyoruz ancak satışlarımızı sadece internet sitesinden gerçekleştiriyoruz, bu nedenle satın aldığınız ürünleri adresimize gelerek teslim alamazsınız.

Tüm Markalara Ait Ürünler Elinizde Var mı?

İpek eşarp ürünlerinde Aker, Armine, Lavender, Levidor, Pierre Cardin, Vissona markaları ile doğrudan anlaşmalıyız. Günlük kullanım amaçlı eşarp ve şallarda ise tüm markalarla (Akel, Aker, Alisya, Armine, Asema, Aslı, Asmira, Baysem, Bensu, Berussa, Birel, Blue Scarf, Bluelife, Bonjela, Burden, Cardİon, Cenk, Ceylin, Colors Plus, Delux Polo, Diba, Ebru, Ekol, Erbil, Eripek, Eyfel, Famara, Firuze, Fomara, Garbera, Hint İpek, İpekten, Jawel, Kaşmir, Lavender, Levidor, Luissa, Marka Polo, Minelli, Miranda, Miray, Moda Kaşmir, Natural, Nur İpek, Pelin, Pierre Cardin, Piramit, Poloist, Reyyan, Sapphire, Sara, Scarfella, Sharel, Simay, Softel, Süper Star, Supreme, Tuğçe, U.S. Polo, Vertu, Viapolo, Visocco, Vissona, Yemeni, Zambak ve burada yazılmayan diğer markalar) doğrudan anlaşmalıyız ve doğrudan üreticiden tüketiciye toptan zinciri oluşturduk.

Türkiye genelinde yüzlerce şubesi olan firmalar ile online satış yapan internet sitelerine tesettür giyim, eşarp, başörtüsü, türban, çanta ve eşarp ürünleri satışı yapan markalara en güncel ve en hesaplı şekilde ürün satışı yapıyoruz.

Toptan satışını gerçekleştirdiğimiz ürünleri incelemek & satın almak için buraya tıklayın

ZelModa nedir?

Firmamız; daha akılda kalıcı, daha ulaşılabilir olmak amacıyla üretim ve tasarımına imzasını attığı eşarp modelleri ile toptan satışını gerçekleştirdiği diğer eşarp ürünleri & diğer tesettür giyim eşyalarını çok daha geniş kitlelere sunmak amacıyla ZelModa markasını hayata geçirmiştir. Ana hedefimiz müşteri memnuniyetinin yanı sıra; yılın trend ürünlerni (kaliteli tesettür giyim & eşarp & şal & bone modellerini) en uygun fiyata siz değerli müşterilerine sunmaktır.

Eşarp Modeli Üretiyor musunuz?

Evet, eşarp modeli üretiyoruz. Pek çok tanınmış markaya özel tasarlayıp ürettiğimiz eşarp modelleri ile eşarp tutkunlarının beklentilerini karşılıyoruz. Ayrıca toptan eşarp, şal, bone, kolluk, aksesuar, yazma ve namazlık tekstil ürünleri ve burada yazılmayan diğer ürün yelpazemizle her tarza ve bütçeye hitap ederek piyasada olmayan ürünleri tasarlıyor ve uygun fiyatlarla satıcıya ulaştırıyoruz.

Toptan Şal Satışı

ZelModa’yı takip ederek moda dünyasının avantajlarını kaçırmadan, dilediğiniz zaman siz de müşterilerinizin zarafetinizi uygun fiyatlara taçlandırın! Çünkü ayrıcalıklı olmak herkesin hakkıdır ve en büyük gösteriş doğallıktır.

Satıcı değilim ama uygun fiyatlı ürün sattığınız için ben de ürün almak istiyorum, bu mümkün mü?

Sitemizde perakende satış yapılmamakta olup ürünlerimizi sadece toptan olarak satıyoruz. Ancak sitemizden ürün satın almak için firma olmanıza gerek yok. Bireysel satışımız da bulunmaktadır. En az sipariş tutarı olan 150 TL’yi geçen tutarda sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerde T.C. kimlik numaranız ve adınıza faturanızı keserek ürünleri adresinize kargo ile ücretsiz göndeririz.

Mahallede komşu ve tanıdıklarıma eşarp satarak aile bütçesine katkı sağlamaya çalışıyorum, şimdiye kadar çalıştığım firma ile açık hesap (vadeli) çalıştım, bu şekilde sizinle de çalışabilir miyim?

Çalışarak aile bütçesine katkı sağlayan hanımları çok seviyor, onlara saygı duyuyor ve taktir ediyoruz. Bizimle çalışabilirsiniz ancak satışlarımız toptan olduğu için veresiye ürün satışı yapamıyoruz. Satın aldığınız ürünlerin sepet sonunda ödemesini yapmanız gerekiyor. Satış gerçekleştikten sonra 15 gün içinde ürünü kullanmamak, üzerinde bulunan kart, yapıştırma, etiket gibi materyallere zarar vermemek şartıyla aldığınız ürünü iade etme imkanınız bulunmaktadır.

Başa dön